RSS
sobota, 26 lutego 2011
DLA DWULETNIEGO CHŁOPACZKA

powstała ta akrylowa kamizelka.

piątek, 25 lutego 2011
TAKA TUBA

może być noszona na różne sposoby, może być nawet spódnicą. Widziałam takie propozycje u dziewczyn. Naprawdę przydatna rzecz. Moja zrobiona z resztek Oliwii i Pearl na drutach nr 8.

piątek, 18 lutego 2011
AKRYLOWA CIENIZNA

i nic więcej. Ostatnio mam mało czasu, bo pochłonęła mnie nowa pasja. Zapamiętale uczę się angielskiego i sprawia mi to wiele satysfakcji. Szkoda, ze doba taka krótka. Ale coś tam zrobiłam. Sweterek raczej z myślą o wiośnie. Robiłam na drutach nr 8. Córa jak widać zadowolona:).

niedziela, 30 stycznia 2011
SWETER UNIWERSALNY

Pasuje na młodą dziewczynę i panią w kwiecie wieku, szczupłą i mniej szczupłą:))). A cały zrobiony z Oliwi na drutach nr 8. Zużyłam 6 motków włóczki-robiłam podwójną nitką.

 

 

poniedziałek, 17 stycznia 2011
KOLEJNY KOMPLET

dla dziewczynki. Niestety nie mam lepszych zdjęć.

Jeżeli chodzi o włóczkę, to taka miskowa tasiemka. Jest bardzo milutka. Dzianina mocno lejąca i trudno nadać i utrzymać kształt.

czwartek, 06 stycznia 2011
KAMIZELA DLA PEWNEJ ZOSI

Pewna sześcioletnia Zosia poprosiła o zrobienie dla niej sweterka, bo bardzo podobał jej się ten, który robiłam ostatnio dla mojej mamy. Zosia zobaczyła i bardzo, bardzo  o taki prosiła. A, że był to balsam na moje serce, to wszystko inne stało się nieważne i tak powstał komplet dla Zosi. Mam nadzieję, że będzie zadowolona. Na drutach kolejny sweterek dla małej damy-taki po za konkursem, żeby było jej jeszcze bardziej miło.

Czapeczka już parę razy robiona zgodnie z kursem Doroty.

 

piątek, 31 grudnia 2010
KOLEJNY SWETEREK

powstaje z dwóch włóczek fantazyjnych KROTON. Niebieska to prezent od koleżanek. Włóczka tasiemkowa pokryta delikatnym miśkiem. Dziergam na drutach 4,5, tym razem od góry.

 

czwartek, 30 grudnia 2010
CAŁKIEM FAJNE

Znalezione w necie.

środa, 29 grudnia 2010
LUŹNE SWETRZYSKO

Luźny sweter, gruby i ciepły - taki spóźniony prezent dla mamy:).  Melanż, bo bardzo lubię i włóczka Oliwia + Tygrysek.

 

środa, 22 grudnia 2010
IDĄ ŚWIĘTA

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18
Image Hosted by ImageShack.us