RSS
niedziela, 26 września 2010
MAM WADĘ

i to dużą:)). Zaczynam robótkę i nie kończę jej przez dłuższy czas. Wszystko przez brak czasu i zbyt dużej ilości pomysłów i potrzeb.

Ciągle nie ukończyłam szarego swetra, który pokazywałam tu

http://drutki.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?2

A już zaczęłam nowy. Robiony z Elian Exlusiv na drutach nr 6. Do tej pory zużyłam 4 motki. Włóczka bardzo przyjemna w robocie i dość wydajna.

 

I kolejna robótka. Chusta.

 

 

 

sobota, 25 września 2010
WĘŻOWIEC

Tu  http://ifona.blogspot.com/ znalazłam świetny pomysł na wykorzystanie resztek lub na szybki prezent. Dla córy zrobiłam podobny:)).

 

środa, 15 września 2010
DZIĘKUUUUJĘ

Dostałam od Agaty (http://szydlozworka.blogspot.com/) cudne poncho- miękkie, ciepłe, super. Niestety wracam już po ciemku i nie mogłam zrobić zdjęć na człowieku w plenerze.

 

Dodatkowo Agata dorzuciła śliczną serwetkę, która już znalazła miejsce.

 

 

 

wtorek, 14 września 2010
KOMINKOWO

Komin, który przezimował w szufladzie ukończony. Połączenie Merino i Kid Mohair Confetti. Poszły dwa motki Merino i niecały motek moherku.

wtorek, 07 września 2010
NA WZÓR I PODOBIEŃSTWO

Zrobiłam kamizelę z resztek włóczki -na wzór i podobieństwo nietoperzowatego, który pojawił się już jakiś czas temu. Miał być sweterk w prezencie dla koleżanki, której nietoperz bardzo się spodobał - niestety zabrakło wełny. Jest więc kamizela dla mnie, a koleżanka przygarnie nietoperzowatego:)).

poniedziałek, 06 września 2010
ZDECYDOWANIE JESIENNY

i sprawdził się dziś doskonale.

niedziela, 05 września 2010
KAPTUROWIEC

Zrobiony sweter z kapturem:))

 

Image Hosted by ImageShack.us